فروش و خرید سیم کارت 0912 از آخر خط 912

تلفن تماس : 02155800800 با بیش از ده خط

جستجوی سیم کارت:

سیم کارت ده هزاری از آخر 0912

0912 118 6600

قیمت: 1,100,000,000 تومان

وضعیت: صفر

فروش نقدی

سیم کارت ده هزاری از آخر 0912 یکی دیگر از انواع سیم کارت‌های موجود در فروشگاه آخر خط است که در دسته سیم کارت‌های پر فروش مجموعه قرار دارد. به طور کلی باید توجه کنید که تعیین قیمت سیم کارت‌ها در مجموعه آخر خط 912 به وسیله در نظر گیری برخی از فاکتورهای مهم امکان پذیر است.

در واقع شما باید توجه کنید که سیم کارت دارای چه سرشماره و چه نوع کدی است. البته مسئله مهم‌تر از تعیین قیمت سیم کارت ده هزاری از آخر، نقل و انتقال امن آن در بستر یک فروشگاه معتبر است. در واقع برای به نام زدن سیم کارت باید حتما مراحل قانونی آن را طی کنید.همچنین توجه داشته باشید که گاهی اوقات دلیل اصلی گران قیمت بودن برخی از سیم کارت‌ها خاص بودن سرشماره یا پیش شماره این سیم کارت‌ها است.

اگر نیاز به آشنایی با انواع سیم کارت ده هزاری از آخر 0912 دارید؛ سیم کارت ۲۰۰۰****۹۱۲ یک سیم کارت ده هزاری از آخر 0912 است.یکی دیگر از مهمترین نکاتی که در رابطه با خرید سیم کارت‌های ده هزاری از آخر باید به آن توجه کنید؛ نوع سیم کارت بوده و برای اطلاع پیدا کردن از آن می‌توانید سایت ما را بررسی کنید.

منظور از نوع سیم کارت اعتباری یا دائمی بودن آن است. معمولا سیم کارت‌های دائمی قیمت بسیار بالاتری دارند.به همین خاطر هم در فروشگاه آخر خط سیم کارت‌ ده هزاری 0912 با قیمت متفاوتی به فروش می‌رسند.

البته باید توجه کنید که گاهی اوقات هم تعیین قیمت سیم کارت‌های موجود در آخر خط با توجه به خاص بودن آن‌ها صورت می‌گیرد و برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره می‌توانید به سایت ما مراجعه کنید.

قیمت سیم کارت ده هزاری از آخر 0912

قیمت سیم کارت‌های ده هزاری از آخر گاهی اوقات بسیار بالا است. زیرا این سیم کارت‌ها از نظر سرشماره رند و خاص هستند. همچنین سیم کارت‌های معمولی حتی با وجود ۱۰ هزاری از آخر بودن قیمت پایین‌تری دارند. در مجموع باید برای تامین بودجه خرید سیم کارت‌های ده هزاری از آخر انواع سیم کارت‌های موجود در سایت را بررسی کنید.

در نهایت شما می‌توانید با ثبت سفارش حتی نصف قیمت این سیم کارت‌ها را بپردازید. همچنین توجه داشته باشید که یکی دیگر از دلایل بالا بودن قیمت برخی از سیم کارت‌های ده هزاری از آخر دائمی بودن این خطوط است. معمولا خطوط دائمی اپراتورهای مختلف قیمت بیشتری نسبت به خطوط اعتباری دارند.

همچنین باید توجه کنید که اگر به دنبال خرید سیم کارت با قیمت مناسب هستید؛ باید از برخی از فاکتورها صرف نظر کرده و صرفا سیم کارت ده هزاری از آخر تهیه کنید. در واقع سیم کارت‌های خاص همواره با قیمت بالایی به فروش می‌رسند و از این امر نمی‌توان به هیچ وجه اجتناب کرد.

خرید سیم کارت ده هزاری از آخر 0912

خرید سیم کارت ۱۰ هزاری از آخر از مجموعه آخر خط کار چندان سختی نیست. برای خرید سیم کارت کافی است که به سایت ما مراجعه کرده و سفارش خود را نهایی کنید.همچنین توجه داشته باشید که اکثر مراحل خرید سیم کارت در مجموعه آخر خط به صورت غیر حضوری امکان‌پذیر است.

اما ممکن است جهت به نام زدن سیم کارت و همچنین خرید نهایی آن نیاز باشد که به صورت حضوری مراجعه کنید. در نهایت باید توجه داشته باشید که برخی از سیم کارت‌های موجود در سامانه آخر خط کار کرده هستند و دلیل اصلی فروش آنها خاص بودن سرشمار یا کد سیم کارت است. در هر صورت اگر قصد خرید سیم کارت از فروشگاه آخر خط را دارید؛ با کارشناسان ما در این زمینه تماس بگیرید و اطلاعات بیشتری کسب کنید.

سیم کارت ده هزاری از آخر 0912 اقساطی

شرایط خرید سیم کارت‌های ۱۰ هزاری از آخر به صورت اقساطی برای همه مشتریان در فروشگاه آخر خط فراهم شده است. در واقع شما می‌توانید سیم کارت مورد نظر خودتان را به صورت اقساطی از مجموعه ما تهیه کنید. شرط اصلی خرید اقساطی سیم کارت‌ها البته پرداخت یک سوم مبلغ کل سیم کارت به مجموعه آخر خط است.

پس از آن می‌توانید بقیه اقساط را به صورت یک ساله تنظیم کنید و پیش از پرداخت کامل اقساط سیم کارت برای شما فعال سازی خواهد شد. با این حال مهم‌ترین مسئله در رابطه با خرید انواع سیم کارت‌های ده هزاری از آخر به صورت اقساطی، زمان تسویه کامل هزینه سیم کارت و انتقال رسمی است.

انتقال سیم کارت جهت استفاده از خدمات خط ۰۹۱۲ از همان روز نخست برای شما اتفاق می‌افتد و پس از آن امکان استفاده از سیم کارت را خواهید داشت. با این حال باید حتما توجه کنید که گاهی اوقات برخی از سیم کارت‌های ده هزاری از آخر اقساطی قیمت بسیار بالایی دارند و مراحل پرداخت کامل اقساط این سیم کارت‌ها احتمالا زمان‌بر خواهد بود.