فروش و خرید سیم کارت 0912 از آخر خط 912

تلفن تماس : 02155800800 با بیش از ده خط

جستجوی سیم کارت:

سیم کارت پنج رقمی 0912

برای خرید سیم کارت پنج رقمی 0912 باید حتما به یک فروشگاه معتبر مراجعه کنید. در واقع سیم کارت‌های ۵ رقمی نه تنها بسیار کمیاب هستند؛ بلکه هر فردی امکان استفاده از این سیم کارت‌ها را نخواهد داشت.

در واقع دلیل اصلی عرضه انواع سیم کارت‌های ۵ رقمی در بازار، تمایل برخی از سازمان‌ها و افراد حقوقی به خرید سیم کارت‌هایی با سر شماره رند و همچنین به یاد ماندنی است.

در حال حاضر فروشگاه آنلاین آخر خط هم در جهت عرضه انواع سیم کارت‌های ۵ رقمی در بازار اقداماتی را انجام داده است. در واقع فروشگاه آخر خط تلاش می‌کند تا با فروش این سیم کارت‌ها شرایط دسترسی همه اقشار جامعه به این سیم کارت‌ها را ساده‌تر کند.

همچنین از آن جایی که همه افراد امکان تهیه سیم کارت ۵ رقمی را ندارند؛ این سیم کارت‌ها به افراد خاصی اختصاص پیدا کرده است.

خرید سیم کارت پنج رقمی 0912

سیم کارت پنج رقمی 0912 از این لحاظ متفاوت هستند که با استفاده از این سیم‌ کارت‌ها امکان تماس با افراد مورد نظرتان و همچنین سایر مراکز به صورت مستقیم را نخواهید داشت.

در واقع انواع سیم کارت‌های ۵ رقمی با ارقام مختلف به هیچ وجه کاربرد شخصی ندارند و به صورت اختصاصی برای افراد حقوقی صادر میشوند. دلیل اصلی اقدام اپراتورها به صدور سیم کارت‌های ۵ رقمی و همچنین فروش آنها در بازار اختصاص سرشماره‌های متفاوت به سازمان‌های غیر شخصی است.

بنابراین افرادی که قصد خرید سیم کارت ۵ رقمی را دارند؛ باید حتما این سیم کارت را برای سازمان یا مراکز حقوقی خاص خریداری کنند.همچنین باید دقت کنید که تنها امکان برقراری تماس تلفنی و پیامک‌های سراسری از طریق این سیم کارت‌ها وجود دارد.

سیم کارت‌های ۵ رقمی به طور کلی کاربری کاملا متفاوتی دارند و به همین جهت هم باید هنگام تهیه این سیم کارت‌ها نهایت دقت را داشته باشید. در واقع بهتر است توجه کنید تا سیم کارت ۵ رقمی رند تهیه کنید.

در صورتی که سرشماره و پیش شماره سیم کارت ۵ رقمی مورد نظر شما رند نباشد؛ امکان پایین آمدن شانس شما از جهت به خاطر سپاری سیم کارت مجموعه توسط مشتریان وجود خواهد داشت.

در واقع اغلب خریداران هنگام خرید سیم کارت ۵ رقمی در گام اول تلاش می‌کنند تا یک سرشماره رند تهیه کند. شماره‌های رند به شکل بهتری در ذهن مشتریان مجموعه آنها باقی می‌ماند و همین مسئله به تنهایی برای آنها یک امتیاز ویژه به شمار خواهد آمد.

بنابراین اگر شما قصد تهیه سیم کارت ۵ رقمی از مجموعه آخر خط را دارید؛ می‌توانید در اسرع وقت با کارشناسان مجموعه جهت کسب اطلاعات بیشتر یا پیدا کردن شماره مورد نظرتان تماس بگیرید‌‌.

قیمت سیم کارت پنج رقمی 0912

قیمت سیم کارت‌های ۵ رقمی هم دقیقا مانند سایر سیم کارت‌های موجود در فروشگاه‌ها کاملا به رند یا معمولی بودن شماره سیم کارت و همچنین اپراتور آن بستگی خواهد داشت.

در واقع برخی از اپراتورها با اهداف خاص نسبت به فروش سیم کارت‌های ۵ رقمی با قیمت فوق العاده بالا اقدام می‌کنند. به همین خاطر هم مشتریان علاقه‌مند، برای خرید انواع سیم کارت از جمله سیم کارت ۵ رقمی باید حتما بودجه مورد نظر برای خرید سیم کارت را قبل از مراجعه به فروشگاه اینترنتی مورد نظرشان تهیه کنند.

از آنجایی که انواع سیم کارت‌های ۵ رقمی رند از سیم کارت‌های معمولی قیمت بالاتری دارند؛ برخی از خریداران هم ترجیح می‌دهند که سرشماره سیم کارت آنها کاملا معمولی باشد‌. دلیل این امر قیمت نسبتا بالای سیم کارت‌های ۵ رقمی رند است.

اما مجموعه آخر خط با فراهم کردن شرایط فروش اقساطی تا حدودی مشکل را حل کرده است‌. بنابراین در حال حاضر شما می‌توانید با مراجعه به سایت آخر خط از شرایط اقساطی جهت خرید سیم کارت‌های رند ۵ رقمی استفاده کنید‌.

سیم کارت پنج رقمی 0912 اقساطی

خوشبختانه در مجموعه آخر خط امکان دریافت سیم کارت ۵ رقمی با شرایط اقساطی و به صورت ویژه هم وجود دارد. در واقع بسیاری از افراد می‌توانند خرید سیم کارت مورد نظر خود را به صورت قسطی انجام بدهند.

دلیل پذیرش مشتریان با شرایط قسطی در مجموعه آخر خط هم عرضه سیم کارت‌ها بدون هیچگونه کارمزد اضافه و همچنین در سریع‌ترین زمان ممکن است‌. بنابراین افرادی که تمایل به دریافت سیم کارت ۵ رقمی برای مجموعه یا شرکت خود دارند؛ باید حتماً به سایت آخر خط سر بزنند.

البته گاهی اوقات هم دلیل اصلی خرید اقساطی مشتریان از فروشگاه آخر خط بالا نبودن قیمت برخی از سیم کارت‌های رند و معمولی است. بنابراین با وجود مناسب بودن قیمت سیم کارت‌های ۵ رقمی در فروشگاه آخر خط و همچنین دسترسی افراد به شرایط اقساطی، شما شانس بسیار زیادی برای تهیه سیم کارت ۵ رقمی خاص خواهید داشت.