فروش و خرید سیم کارت 0912 از آخر خط 912

تلفن تماس : 02155800800 با بیش از ده خط

جستجوی سیم کارت:

سیم کارت هزاری 0912

0912 7000 647

قیمت: 220,000,000 تومان

وضعیت: کارکرده

فروش نقدی

0912 3000 443

قیمت: 420,000,000 تومان

وضعیت: کارکرده

فروش نقدی

0912 2000 983

قیمت: 600,000,000 تومان

وضعیت: کارکرده

فروش نقدی

0912 135 000 4

قیمت: 790,000,000 تومان

وضعیت: کارکرده

فروش نقدی

سیم کارت هزاری 0912 نوعی از سیم کارت اپراتورهای خطوط تلفن همراه است که در سر شماره خود ارقام ۱۰۰۰، ۲۰۰۰ یا سایر رقم‌های این چنینی را دارند. در واقع سیم کارت‌های هزاری نه تنها با سایر خطوط اعتباری موجود در فروشگاه‌های سیم کارت متفاوت هستند؛ بلکه می‌توانید این سیم کارت‌ها را به صورت خاص تهیه کنید. از طرف دیگر، انواع سیم کارت‌های هزاری در ارقام رند و معمولی هم موجود هستند.

به همین خاطر اگر شما هدف خرید سیم کارت هزاری 0912 را داشته باشید؛ باید حتما به سر شماره آن توجه کنید. معمولا سیم کارت‌های هزاری رند ارزش بالاتری دارند و به همین خاطر هم باید این سیم کارت‌ها را با قیمت‌های متفاوتی تهیه کنید. همچنین از آن جایی که این سیم کارت‌ها تفاوتی با سیم کارت‌های غیر هزاری ندارند؛ قابلیت‌های مشابهی هم خواهند داشت.

خرید سیم کارت هزاری 0912

برای خرید سیم کارت هزاری 0912 باید حتما به یک فروشگاه معتبر اینترنتی مراجعه کرده و خرید خود را انجام بدهید. البته گاهی اوقات ممکن است برای خرید این سیم کارت‌ها به مشکل بر بخورید و نتوانید سیم کارت مورد نظر خود را پیدا کنید.

البته اغلب اوقات برای این که بتوانید سیم کارت معتبر و همچنین مناسب سفارش بدهید؛ معمولا باید حتما بهترین اپراتور را انتخاب کنید. همانطور که در جریان هستید؛ برخی از اپراتورها خدمات بهتری را ارائه می‌دهند و به همین دلیل هم سیم کارت‌های هزاری ثبت شده در این اپراتورها قیمت نسبتا بالاتری دارند.

به هر حال شما باید توجه کنید که با خرید هر سیم کارت هزاری 0912، دیگر نیازی به خط شخصی و اختصاصی نخواهید داشت. در واقع دلیل اصلی علاقمندی بسیاری از مشتریان به خرید سیم کارت‌های هزاری، مسئله خاص بودن سر شماره انواع سیم کارت هزاری 0912 و همچنین امکان خصوصی سازی آن‌ها است.

با این حال اگر شما تمایل داشته باشید که سیم کارت هزاری 0912 مورد نظرتان رند نباشد؛ هیچ مشکلی وجود ندارد. در حال حاضر فروشگاه اینترنتی آخر خط اقدام به عرضه انواع سیم کارت‌های هزاری رند و معمولی با قیمت مناسب کرده است.

در واقع شما می‌توانید این سیم کارت‌ها را به صورت مستقیم از مجموعه آخر خط تهیه کنید و هزینه آن را به صورت آنلاین یا حتی اقساطی بپردازید. خوشبختانه امکان فعال سازی سیم کارت‌ها بلافاصله پس از خرید آن‌ها وجود دارد و شما می‌توانید از همان روز خرید از خدمات سیم کارت بهره‌مند شوید.

قیمت سیم کارت هزاری 0912

قیمت سیم کارت‌های هزاری کاملا به نوع آن‌ها بستگی دارد. به طور مثال قیمت سیم کارت‌های هزاری رند با قیمت انواع سیم کارت هزاری 0912 معمولی متفاوت است. همچنین از آن جایی که برخی از این سیم کارت‌ها سر شماره بسیار خاص و استثنایی دارند؛ ممکن است قیمت برخی از آن‌ها نسبت به سایر سیم کارت‌های موجود در بازار متفاوت باشد.

از طرف دیگر باید حتما توجه کنید که انواع سیم کارت‌های هزاری حتی ممکن است نسبت به سیم کارت‌های معمولی هم قیمت پایین‌تری داشته باشند. البته با این وجود هم امکان خرید انواع سیم کارت هزاری 0912 با قیمت نجومی هم وجود دارد.

معمولا مهم‌ترین مسئله در تعيين قیمت انواع سیم کارت، ارقام سر شماره و همچنین میزان رند بودن آن‌ها است. البته برخی از سیم‌ کارت‌‌ها هم با وجود این که بسیار رند هستند؛ به دلیل اعتباری بودن، قیمت بسیار پایینی دارند.

بنابراین نکته بعدی که در رابطه با تعیین قیمت سیم کارت‌های هزاری وجود دارد؛ اعتباری یا دائمی بودن این سیم کارت‌ها است. بنابراین هنگامی که احساس کردید سیم کارت مورد نظر شما از لحاظ رند بودن و همچنین دسترسی گزینه مناسبی است؛ بهتر است آن را هر چه سریع‌تر تهیه کنید. همچنین باید توجه داشته باشید که سیم کارت‌های رند با قیمت مناسب در فروشگاه آخر خط هم موجود هستند.

سیم کارت هزاری 0912 اقساطی

سیم کارت هزاری 0912 اقساطی نه تنها یکی از بهترین و رندترین گزینه‌های موجود در بازار است؛ بلکه مجموعه آخر خط امکان خرید این سیم کارت با شرایط اقساطی را هم فراهم کرده است.

شما به سادگی می‌توانید با مراجعه به فروشگاه آخر خط و سفارش سیم کارت مورد نظرتان، آن را در اولین زمان ممکن و با قیمت مناسب تهیه کنید. نوع اقساط سیم کارت‌های هزاری در فروشگاه آخر خط توسط خود مشتری تعیین خواهد شد و این سیم کارت‌ها هیچگونه مالیات یا سود مازادی ندارند.

کارمزد دریافتی در قبال هر سیم کارت مبلغ مناسبی است و در نهایت سیم کارت خریداری شده برای شما ارزشمند خواهد بود. بنابراین با مراجعه به سایت آخر خط یا تماس با کارشناسان ما سیم کارت مورد نظر خود را خریداری کنید.