فروش و خرید سیم کارت 0912 از آخر خط 912

تلفن تماس : 02155800800 با بیش از ده خط

جستجوی سیم کارت:

سیم کارت ده هزاری از اول 0912

0912 008 60 90

قیمت: 110,000,000 تومان

وضعیت: صفر

فروش نقدی

0912 10 300 50

قیمت: 955,000,000 تومان

وضعیت: کارکرده

فروش نقدی

سیم کارت ده هزاری از اول 0912 نوعی از سیم کارت‌های اپراتورهای داخلی هستند که طرفداران بسیار زیادی هم دارند. در واقع دلیل اصلی پر طرفدار بودن سیم کارت‌های ده هزاری از اول خاص بودن سرشماره و همچنین نوع این سیم کارت‌ها است.

توجه کنید که سیم کارت‌های ۱۰ هزاری از اول شباهت بسیار زیادی به سیم کارت‌های ۱۰ هزاری دارند و در دسته‌بندی سیم کارت‌های ۱۰ هزاری اپراتورهای مختلف هم قرار می‌گیرند؛ اما تفاوت این سیم کارت‌ها با سایر سیم کارت‌های ۱۰ هزاری قرار گرفتن ارقام دارای هزارگان در قسمت اولیه آنها و پس از پیش شماره یا کد سیم کارت است.

به همین خاطر هم به این سیم کارت ده هزاری از اول 0912 از اول می‌گویند.البته انواع دیگر سیم کارت‌های ۱۰ هزاری تفاوت چندانی با سیم کارت‌های ۱۰ هزاری از اول ندارند؛ اما به هر حال ارقام سیم کارت‌ها و محل قرارگیری آنها تا حدودی با یکدیگر متفاوت است.

دلیل خاص بودن سیم کارت‌های ۱۰ هزاری از اول رند بودن سرشماره این سیم کارت‌ها است؛ در واقع بسیاری از افراد به خرید سیم کارت‌های رند تمایل زیادی دارند. از همین جهت هم سیم کارت‌های ۱۰ هزاری از اول مجموعه آخر خط از جمله سیم کارت‌های پرفروش مجموعه هستند. اگر شما هم قصد تهیه سیم کارت‌های ۱۰ هزاری از اول را دارید؛ بهتر است حتما برای تهیه این سیم کارت‌ها با سرشماره آنها آشنایی پیدا کنید.

معمولا سیم کارت‌های ۱۰ هزاری از اول دارای یک رقم با هزارگان در ابتدای سرشماره هستند. به طور مثال سیم کارت *******۲۰۰۰ ۹۱۲ یک سیم کارت ده هزاری از اول 0912 است. در ادامه توضیحات تکمیلی در رابطه با نحوه خرید و قیمت سیم کارت‌های ده هزاری از اول ارائه شده است.

قیمت سیم کارت ده هزاری از اول 0912

قیمت سیم کارت ده هزاری از اول 0912 معمولاً چندان بالا نیست؛ اما می‌توانید این سیم کارت‌ها را با قیمت مناسب از مجموعه آخر خط تهیه کنید. همچنین توجه داشته باشید که معمولا نحوه تعیین قیمت سیم کارت ده هزاری از اول 0912 با توجه به نوع سیم کارت و همچنین سرشماره آن انجام می‌شود.

منظور از نوع سیم کارت اعتباری یا دائمی بودن خط است. در واقع سیم کارت‌های دائمی ۱۰ هزاری از اول معمولا قیمت بسیار بالاتری نسبت به سیم کارت‌های اعتباری دارند. همچنین باید توجه کنید که اگر سرشماره سیم کارت شما رند باشد؛ قیمت آن از سیم کارت با سرشماره معمولی بسیار بالاتر است. یکی دیگر از فاکتورهای مهمی که برای تعیین قیمت دقیق سیم کارت ده هزاری از اول 0912 اهمیت دارد؛ پیش شماره یا کد سیم کارت است.

سیم کارت‌هایی با پیش شماره یا کد همراه اول ۱ تا ۳ معمولاً قیمت بسیار بالایی دارند. همچنین این سیم کارت‌ها در مجموعه آخر خط پرفروش به حساب می‌آیند. بنابراین هنگام خرید سیم کارت باید حتما به این مسائل هم توجه کنید.

خرید سیم کارت ده هزاری از اول 0912

اگر قصد خرید سیم کارت ده هزاری از اول 0912 را دارید؛ باید حتما توجه کنید که این سیم کارت‌ها نسبت به سایر سیم کارت‌های موجود در بازار کمیاب‌تر و همچنین گران قیمت‌تر هستند. با این حال در حال حاضر انواع سیم کارت ده هزاری از اول 0912 در مجموعه آخر خط موجود شده است و شما می‌توانید این سیم کارت‌ها را از طریق سایت ما بررسی کنید.

در صورتی که قصد خرید سیم کارت به صورت حضوری یا غیر حضوری را دارید؛ باید در ابتدا سفارش خود را در سایت ثبت کنید.پس از آن امکان انجام سایر مراحل و به نام زدن سیم کارت هم وجود خواهد داشت.معمولا خرید سیم کارت ۱۰ هزاری از اول از سامانه آخر خط ۹۱۲ بسیار ساده است.

صرفا با مراجعه به سایت و انتخاب نوع سیم کارت می‌توانید پیش سفارش خود را ثبت کنید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه خرید سیم کارت از مجموعه آخر خط می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سیم کارت ده هزاری از اول 0912 اقساطی

قیمت سیم کارت ده هزاری از اول 0912 اقساطی چندان تفاوتی با سیم کارت‌های معمولی ندارد. اما شما می‌توانید هزینه همه سیم کارت‌ها را به صورت اقساطی و در طول یک سال پرداخت کنید.شرایط اقساطی فروش انواع سیم کارت یکی از امتیازاتی است که مجموعه آخر خط برای مشتریان خود در نظر گرفته است. همچنین باید توجه داشته باشید که برخی از این سیم کارت‌ها نسبت به سایر فروشگاه‌ها با قیمت مناسب‌تری به فروش می‌رسند.

بر اساس شرایط اقساطی شما باید یک سوم مبلغ کل سیم کارت را در مرحله اول خرید پرداخت کنید‌. پس از آن سیم کارت برای شما فعال سازی می‌شود و امکان استفاده از آن برای شما تا مرحله نهایی پرداخت قسط و پس از آن وجود دارد.همچنین توجه کنید که مجموعه آخر خط سود زیادی برای فروش سیم کارت‌ها در نظر نگرفته است. اگر قصد خرید سیم کارت با شرایط اقساطی از فروشگاه آخر خط را دارید؛ می‌توانید در این زمینه با کارشناسان ما تماس بگیرید.