فروش و خرید سیم کارت 0912 از آخر خط 912

تلفن تماس : 02155800800 با بیش از ده خط

جستجوی سیم کارت:

سیم کارت ده دهی

0912 130 60 10

قیمت: 670,000,000 تومان

وضعیت: کارکرده

فروش نقدی

انواع سیم کارت ده دهی تفاوت‌های مشخصی با سایر سیم کارت‌های موجود در بازار دارند.مهم‌ترین وجه تفاوت سیم کارت‌های ده دهی با سر شماره سایر سیم کارت‌ها، ارقام این سیم کارت‌ها است. به طور مثال سیم کارت‌های معمولی اغلب دارای ارقامی با دهگان ۱ تا ۹ هستند. اما دهگان سیم کارت‌های ده دهی صفر است.

همین الگوی متمایز، تفاوت‌های بسیار زیادی را هم در انواع سیم کارت‌ها ایجاد می‌کند. البته اگر گمان کنید که برخی از سیم کارت‌های دارای دهگان صفر، همان سیم کارت ده دهی هستند؛ کاملا اشتباه می‌کنید. شرط اول ده دهی بودن سیم کارت وجود دو رقم با دهگان صفر است.

همچنین از آن جایی که همچنان برخی از افراد توانایی کافی برای تشخیص انواع سیم کارت ده دهی از سیم کارت‌های غیر ده دهی را ندارند؛ سایت فروشگاه آخر خط 912 اقدام به قرار دادن این محصولات به صورت مستقیم همراه با سر شماره کرده است.

البته شما باید توجه داشته باشید که برخی از سیم کارت‌های ده دهی نه تنها دو رقم با دهگان صفر دارند؛ بلکه بقیه ارقام آن‌ها هم شامل همین شماره‌ها است. بنابراین برای خرید انواع سیم کارت ده دهی که ارقام رند یا خاصی داشته باشند؛ می‌توانید به سادگی قیمت و سایر اطلاعات این سیم کارت‌ها را در سایت فروشگاه اینترنتی آخر خط بررسی کنید.

قیمت سیم کارت ده دهی

قیمت سیم کارت ده دهی به موارد مختلفی بستگی خواهد داشت. در واقع سیم کارت‌های ده دهی که سر شماره نسبتا رندی دارند؛ در مقایسه با سایر سیم کارت‌ها با قیمت بالاتری به فروش می‌رسند. به هر حال معیار اصلی تعیین قیمت سیم کارت‌های ده دهی همان رند یا دائمی بودن سرشماره این سیم کارت‌ها است.

بنابراین اگر فکر می‌کنید که بودجه کافی برای تهیه یک سیم کارت رند و اختصاصی را دارید؛ بهتر است که هر چه زودتر نسبت به خرید آن اقدام کنید. بسیاری از سیم کارت‌های رند ده دهی نه تنها در مقایسه با سایر سیم کارت‌های موجود در بازار قیمت بالاتری دارند؛ بلکه با استفاده از این سیم کارت‌ها می‌توان خطوط شخصی یا کاری خود را هم راه انداخت.

در واقع وجود یک سیم کارت ده دهی با سرشماره رند برای بسیاری از افراد خاص و استثنایی است. مشتریان بسیار زیادی تمایل دارند که سیم کارت‌های ده دهی خریداری کنند. البته همانطور که توضیح هم دادیم قیمت سیم کارت‌های ده دهی در حال حاضر در مقایسه با برخی از سیم کارت‌ها بسیار مناسب است. شما می‌توانید در صورت وجود یک سیم کارت استثنایی از خطوط خود برای همه موارد استفاده کرده یا حتی شماره این خط را به خط کاری تبدیل کنید.

خرید سیم کارت ده دهی

برای خرید سیم کارت ده دهی می‌توانید به سایت ما مراجعه کنید. در حال حاضر امکان خرید این سیم کارت‌ها حتی به صورت آنلاین هم فراهم شده است. البته اگر گمان کنید که برای انتقال مالکیت سیم کارت مشکل پیش خواهد آمد؛ کاملا اشتباه میکنید.

امکان فعالسازی این سیم کارت‌ها حداکثر تا یک روز پس از خریداری وجود دارد. همچنین از آن جایی که با خرید انواع سیم کارت‌های ده دهی، می‌توانید از خدمات اپراتور هم بهره‌مند شوید؛ بهتر است حتما هماهنگی‌های لازم را پس از خرید با اپراتور شرکت انجام بدهید.

از طرف دیگر توجه داشته باشید که با خرید سیم کارت‌های ده دهی رند، مسلما هزینه نهایی بالاتر خواهد رفت در واقع سیم کارت‌های رند هزینه بیشتری دارند و به همین دلیل هم با خرید هر سیم کارت به صورت اقساطی برد با شما خواهد بود.

علاوه بر این موارد، انواع سیم کارت‌های ده دهی به صورت دائمی و اعتباری برای خرید موجود هستند. البته قیمت سیم کارت‌های اعتباری با سیم کارت‌های دائمی متفاوت بوده و پایین‌تر است.

سیم کارت ده دهی اقساطی

سیم کارت‌های ده دهی نه تنها در سایت آخر خط با قیمت پایین‌تری نسبت به سایر فروشگاه‌ها به فروش می‌رسند؛ بلکه این سیم کارت‌ها را می‌توانید با شرایط اقساطی از آخر خط خریداری کنید. البته باید توجه داشته باشید که برخی از سیم کارت‌ها علی‌رغم این که سر شماره معمولی دارند؛ در سایر فروشگاه‌ها با شرایط مزایده به فروش می‌رسند.

اما در فروشگاه آخر خط نه تنها امکان خرید انواع سیم کارت به صورت اقساطی وجود دارد؛ بلکه شما می‌توانید سیم کارت‌های اعتباری و دائمی با کد‌های ۱ الی ۰ را با قیمت مناسب یا شرایط اقساطی خریداری کنید. همچنین از آن جایی که انواع سیم کارت‌های ده دهی با شرایط اقساطی دارای کارمزد پایینی هستند؛ در نهایت سود اصلی برای خریداران خواهد بود.